نسخه PDF
آرشیو روزنامه

اخبار
خبرنگار سراج و مترجم زبان چینی:مهدی چراغ بیکی:ما خواستار آزادی بیان و آزادی رسانه در چین هستیم

ما تصدی مادام العمری نمیخواهیم، اجازه ندارید قانون اساسی حزب کمونیست را تغییر بدهید، چین به امپراطور نیاز ندارد، ما انقلاب فرهنگی نمیخوایم ما اصلاحات میخواهیم، ما خواستار آزادی بیان و آزادی رسانه هستیم،ما آزادی میخواهیم.

شناسه خبر : 13828, منتشر شده در مورخ : ۱۵ شهریور ۱۴۰۱

اعزام بیش از ۲۹۰۰ زائر اربعین حسینی با ناوگان اتوبوسی استان سمنان

اعزام بیش از ۲۹۰۰ زائر اربعین حسینی با ناوگان اتوبوسی استان سمنان

مدیر کل راهداری و حمل‌ و نقل جاده‌ای استان سمنان گفت: تا کنون نزدیک به ۳ هزار نفر با استفاده از ناوگان حمل‌ و نقل عمومی برای حضور در مراسم اربعین به مرز مهران اعزام شدند.

به گزارش خبرنگار سراج در استان سمنان، احسان منصورکیایی با اشاره به اینکه در حال حاضر تمام ظرفیت‌های ممکن برای حمل و نقل ایمن زائران اربعین بسیج شده، خاطرنشان کرد: تمام ظرفیت‌های حمل و نقل عمومی در طرح کشوری راهپیمایی اربعین در استان سمنان بسیج شده‌اند.
مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان سمنان افزود: تا روز چهاردهم شهریور بیش از ۲۹۰۰ نفر با استفاده از ظرفیت ۷۰ دستگاه اتوبوس برای حضور در مراسم اربعین به مرز مهران اعزام شده اند و این آمار روزانه در حال تغییر است.
وی خاطر نشان کرد: به منظور نظارت بر روند اعزام زائران اربعین حسینی به مرز مهران رصد سایت فروش اینترنتی شرکت‌های مسافربری در پایانه های مسافربری استان انجام می شود که در این بازدید‌ها رعایت نرخ کرایه مصوب، ایمنی و بهداشت ناوگان و تجهیزات ایمنی از اولویت‌های نظارتی کارشناسان این اداره کل می باشد.
منصورکیایی به استقرار میز پاسخگویی و رسیدگی به شکایات سفر‌های اربعین حسینی در محل پایانه مسافربری سمنان نیز اشاره کرد و گفت: کارشناسان ادارات راهداری و حمل‌ونقل جاده‌ای در پایانه‌های مسافری و مبادی ورودی و خروجی استان بر روند جابجایی زائران حسینی نظارت دارند و در صورت مشاهده هر گونه تخلف اعم از دریافت وجه اضافی، برخورد نامناسب و امتناع از عرضه خدمات با قاطعیت متخلفین را به کمیسیون ارجاع خواهد داد
مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان سمنان در پایان تصریح کرد: زائران می‌توانند در صورت مشاهده هرگونه تخلف و گرانفروشی مراتب را به همکاران اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای مستقر در پایانه و همچنین سامانه تلفنی ۱۴۱ مرکز مدیریت اطلاعات راه‌ها و حمل و نقل جاده‌ای استان، انعکاس دهند.
 

برچسب ها :
اربعین ناوگان حمل و نقل اداره کل راهداری و حمل‌ و نقل جاده‌ای استان سمنان