نسخه PDF
آرشیو روزنامه

اخبار
برپایی نمایشگاه روضه رضوان در نوش‌آباد آران و بیدگل

همت جوانان و نوجوانان هیئت حسینی نوش آباد شامل یک تیم 100 نفره از جوانان و نوجوانان عاشق اهل بیت عصمت و طهارت(ع) اقدام به بازسازی صحنه‌هایی از وقایع تاریخ اسلام به ویژه عاشورا به صورت سمعی و بصری کردند.

شناسه خبر : 12649, منتشر شده در مورخ : ۴ تیر ۱۴۰۱

ثبت بیش از یک‌میلیون و ۸۰۰ هزار تردد در مبادی ورودی استان سمنان

ثبت بیش از یک‌میلیون و ۸۰۰ هزار تردد در مبادی ورودی استان سمنان

سراج سمنان/رئیس اداره مدیریت راه‌های اداره کل راهداری و حمل‌ونقل جاده‌ای استان سمنان از ثبت بیش از یک‌میلیون و ۸۰۰ هزار تردد در مبادی ورودی استان طی خردادماه سال جاری خبر داد.

به گزارش خبرنگار سراج آنلاین در استان سمنان؛ محمدحسین فیروزجائیان اظهار داشت: بر اساس آمارهای احصا شده توسط سامانه‌های تردد شمار محورهای مواصلاتی استان؛ در خردادماه، یک‌میلیون و هشتصد هزار تردد در محورهای ورودی استان سمنان ثبت شد که بیشترین حجم تردد مربوط به پلاک استان‌های سمنان، تهران، خراسان رضوی و اصفهان بوده که به ترتیب ۲۹.۱ درصد، ۲۱ درصد، ۱۸.۸ درصد و ۴.۱ درصد از کل تردد را به خود اختصاص داده‌اند.
وی سهم وسایل نقلیه سنگین از کل تردد را ۱۴ درصد خواند و افزود: پرترددترین محور در این بازه زمانی محور ایوانکی-شریف آباد و پرترددترین روز پانزدهم خرداد بوده است.
شایان ذکر است ۵۵ دستگاه تردد شمار برخط فعال در محورهای مواصلاتی استان برای دریافت داده‌های تردد محورها، تعداد ۲۷ دوربین نظارت تصویری و ۶۴ سامانه ثبت تخلف نیز در محورهای مواصلاتی استان فعال است.
 

برچسب ها :
تردد حمل و نقل جاده ای سمنان