نسخه PDF
آرشیو روزنامه

اخبار
برپایی نمایشگاه روضه رضوان در نوش‌آباد آران و بیدگل

همت جوانان و نوجوانان هیئت حسینی نوش آباد شامل یک تیم 100 نفره از جوانان و نوجوانان عاشق اهل بیت عصمت و طهارت(ع) اقدام به بازسازی صحنه‌هایی از وقایع تاریخ اسلام به ویژه عاشورا به صورت سمعی و بصری کردند.

شناسه خبر : 12648, منتشر شده در مورخ : ۴ تیر ۱۴۰۱

روستای کوه‌زر شهرستان دامغان مجهز به اینترنت پرسرعت شد

روستای کوه‌زر شهرستان دامغان مجهز به اینترنت پرسرعت شد

سراج سمنان/ مدیر مخابرات منطقه سمنان گفت: روستای کوه‌زر شهرستان دامغان تحت پوشش اینترنت پرسرعت شبکه همراه اول قرار گرفت.

به گزارش خبرنگار سراج آنلاین در سمنان، مجید دارائی در این آئین افتتاح اظهار داشت: تجهیز روستای کوه‌زر شهرستان دامغان به اینترنت پرسرعت شبکه همراه اول با حمایت‌های‌ وزارت ارتباطات و اداره کل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان و در قالب پروژه‌ USO یا خدمات عمومی و اجباری دولت، انجام شد.
یاسر حسن‌پور مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان، ضمن معرفی مشخصات پروژه و همچنین برنامه‌های در دست اقدام، تصریح کرد: با اجرای این پروژه با هزینه اعتبار 50 میلیارد ریال، روستای کوه‌زر شهرستان دامغان و روستاهای مجاور، از اینترنت پهن باند برخوردار و به شبکه ملی اطلاعات متصل شدند.
این برنامه با حضور علیزاده، نماینده مردم دامغان در مجلس شورای اسلامی، هاشمی، استاندار سمنان، طاهری بخش، معاون فنی و توسعه شبکه ارتباطات سیار کشور، بندر آبادی، فرماندار شهرستان دامغان، مهندس حسن‌پور، مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان، مهندس دارائی، مدیر مخابرات منطقه سمنان و جمعی از مدیران استانی و شهرستانی و اهالی روستای کوه‌زر برگزار شد.
آئین افتتاح و بهره‌برداری اینترنت پرسرعت شبکه همراه اول روستای کوه‌زر شهرستان دامغان، با حضور مسئولان استانی و محلی، با اعتبار 50 میلیارد ریال برگزار شد.
 
 

برچسب ها :
اینترنت مخابرات همراه اول