نسخه PDF
آرشیو روزنامه

اخبار
روزنامه سراج/استقراض:ماجرای 13 میلیارد دلار قرضی دولت چیست که این همه باعث اختلاف و دعوا شده است؟

عیان شدن اختلاف های برخی از مسئولان دولت در نزدیک انتخابات 1400 ریاست جمهوری و انتخاب مردم ،امری غیر طبیعی است و بیشتر این اختلافات به دلیل مسائل مالی است تا دیگر موارد موجود که یکی از این ها درباره سیاست های پولی و مالی است و طیق اخبار رسیده حکایت ها از این قرار است که بین مدیران مالی و برنامه ریزی که جناب نوبخت و همتی سکانداران آن هستند دعواهای بالا گرفته است. سئوال اینجاست که آیا تدبیریان و امیدیان برای رهایی از اتهامات مالی از این استغراض شانه خالی می کنند و مسئولیت های آن را بر عهده نمی گیرند یا مسائلی دیگر در پشت پرده وجود دارد که مردم از آن بی خبر هستند؟

شناسه خبر : 851, منتشر شده در مورخ : ۱ آذر ۱۳۹۹

به گزارش سراج:

اجرای ۱۰۰ عنوان برنامه هم زمان با گرامیداشت هفته بسیج

اجرای ۱۰۰ عنوان برنامه هم زمان با گرامیداشت هفته بسیج

فرمانده حوزه مقاومت بسیج امیرالمومنین آران و بیدگل گفت: هم زمان با گرامیداشت هفته بسیج در کشور ۱۰۰ عنوان برنامه با محوریت کمک به اقشار مستضعف و مقابله با ویروس کرونا برگزار می شود.

سروان پاسدار محمد رضا عبدالله آبادی با بیان اینکه برنامه‌های هفته بسیج از ۳۰ آبان ماه تا ۶ آذرماه در سطح مناطق و پایگاه ها برگزار می‌شود، اظهار کرد: در طول این هفته ۱۰۰ عنوان برنامه مختلف فرهنگی و هنری در نقاط مختلف برگزار خواهد شد.

وی حضور بسیج در صحنه‌های خدمت رسانی را بی منت عنوان کرد و افزود: شجره طیبه بسیج یادگار حضرت امام خمینی (ره) برای حفظ و حراست از آرمان‌های انقلاب اسلامی و ایجاد روحیه جهاد در بین مردم ایجاد شده است.

فرمانده حوزه مقاومت بسیج امیرالمومنین به شیوع ویروس کرونا در کشور و ایجاد مشکلات اقتصادی برای مردم اشاره کرد و گفت: بسیج در خدمت رسانی به مردم در زمان‌های مختلف آمادگی کامل داشته و از اولین روزهای شیوع کرونا در صف مقدم مقابله با این ویروس قرار داشت.

عبدالله آبادی از برگزاری مجازی و غیر حضوری مراسم هفته بسیج امسال به دلیل شیوع کرونا خبر داد و گفت: اعزام اکیپ‌های ویزیت رایگان به مناطق نیازمند و نیز توزیع اقلام بهداشتی برای پیشگیری از کرونا از جمله برنامه‌های این هفته خواهد بود.

وی ایجاد امید در بین مردم را از اهداف برنامه‌های بسیج عنوان کرد و افزود: در شرایط سخت اقتصادی و نیز تحریم‌های ظالمانه دشمنان مردم نیازمند به حمایت تمام دستگاه‌های اجرایی و نهادهای حمایتی هستند که بسیج نیز در کنار این دستگاه‌ها در خط مقدم دستگیری از مردم قرار دارد.

سروان پاسدار محمد رضا عبدالله آبادی از توزیع بسته‌های غذایی در بین نیازمندان،آذین بندی شهر ،ایجاد میز خدمت در محلات و برگزاری مسابقات فرهنگی و ورزشی و همچنین تشکیل استودیو بسیج ازسوی این حوزه را به عنوان بخشی از فعالیت های هفته بسیج نام برد.

انتهای پیام/ محمد طاها نمکی

برچسب ها :
سروان پاسدار محمد رضا عبدالله آبادی فرمانده حوزه مقاومت بسیج امیرالمومنین هفته بسیج آران و بیدگل خبرنگار محمد طاها نمکی