اخبار آنلاین
نسخه PDF
آرشیو روزنامه

اخبار
روزنامه سراج/از کرملین تا کرمان؛ خستگی برای پیگیری شبانه‌روزی منافع ملت معنا ندارد

وقتی خدمت، تعهدی صادقانه‌ باشد، در پیگیری شبانه‌روزی منافع ملت، خستگی معنایی ندارد.

شناسه خبر : 5460, منتشر شده در مورخ : ۱۰ آذر ۱۴۰۰

پیشخوان روزنامه ها

روزنامه سراج/حادثه برای حاج‌ حسین یکتا، رئیس جمعیت امام رضایی‌ ها

روزنامه سراج/حادثه برای حاج‌ حسین یکتا، رئیس جمعیت امام رضایی‌ ها

بر اثر سانحه تصادف در آمل نور وسیله نقلیه حاج حسین یکتا عضو شورای مرکزی قرارگاه عمار و رئیس جمعیت امام رضایی‌ها دچار حادثه شد. حال وی وخیم گزارش شده است. بر اثر این سانحه علی یکتا برادر حاج‌ حسین یکتا، در کما به سر می‌برد. متأسفانه محمد افتخاری فرزند شهید افتخاری و از معاونین جمعیت امام رضایی‌ها در یک حادثه رانندگی در حال مأموریت کاری با هدف خدمت رسانی به مردم دارفانی را وداع گفت.

خبر جدید -تکمیلی | محمد افتخاری که راننده بود در دم جان خود را از دست داد و علی یکتا پس از این سانحه با مصدومیت شدید به یکی از بیمارستان‌ های شهرستان نور منتقل شد که البته پزشکان در خصوص میزان سطح هوشیاری وی ابراز امیدواری کرده‌اند. حاج حسین یکتا در این مأموریت حضور نداشته - علت این حادثه خواب آلودگی راننده بوده است.
 

برچسب ها :
بر اثر سانحه تصادف در آمل نور وسیله نقلیه حاج حسین یکتا عضو شورای مرکزی قرارگاه عمار و رئیس جمعیت امام رضایی‌ها دچار حادثه شد. حال وی وخیم گزارش شده است. بر اثر این سانحه علی یکتا برادر حاج‌ حسین یکتا، در کما به سر می‌برد. متأسفانه محمد افتخاری فرزند شهید افتخاری و از معاونین جمعیت امام رضایی‌ها در یک حادثه رانندگی در حال مأموریت کاری با هدف خدمت رسانی به مردم دارفانی را وداع گفت. خبر جدید - پیگیری اعضای محترم گروه | این خبر به نقل از مهر منتشر شد و مجدد خبرگزاری اصلاح کرده است. حاج حسین یکتا الحمدالله در صحت و سلامتی بوده و برادر ایشان دچار حادثه شده است. از پیگیری و کامنت عزیزان محترم بی نهایت ممنونم یکتا درگذشت خبر