اخبار آنلاین
نسخه PDF
آرشیو روزنامه

اخبار
ابهام زدایی از فوت و مرگ یکی از استادان بازنشسته دانشگاه کاشان و تکذیب شایعات علیه دانشگاه کاشان+سند

طبیعی است که برخی بلاگرها و اینفلوئنسرها برای کلیک و بازدید و لایک و کامنت و...بیشتر برای خود و پیج ها و کانال های خود خبرهای نامربوط و بدون سند را منتشر کنند اما این رویه نباید ادامه یابد چون باعث بی اعتمادی مخاطبان می شود و از آن گذشته نباید زخمی بر دل داغدارها گذاشت و خانوده ها که تازه پدر از دست داده اند را آزرده خاطر کرده است. در سایت خبری اهل کاشان جمعه ۰۱ بهمن ، ۱۴۰۰ | ساعت : 8:26 ب.ظ و در سایت خبری کاشان نیوز ۰۱ بهمن ساعت : 18:29 خبری منتشر شد که دانشگاه چرا خبر تسلیت نداده است در حالی که در ۲۹ دی ۱۴۰۰ساعت ۱۶:۲۲ از طرف دانشگاه کاشان پیام تسلیت داده شده بود و باعث ایجاد حواشی در فضای مجازی منطقه شد.

شناسه خبر : 5453, منتشر شده در مورخ : ۸ آذر ۱۴۰۰

پیشخوان روزنامه ها

روزنامه سراج/جشنواره ابوذر+جزئیات

روزنامه سراج/جشنواره ابوذر+جزئیات

سردار علی مقوا ساز عصر امروز در مراسم رونمایی از پوستر هفتمین جشنواره رسانه ای ابوذر استان اصفهان، که به همت سازمان بسیج رسانه استان، در مجتمع مطبوعاتی برگزار شد، اظهار کرد: بسیج واژه ای است که توسط امام راحل خلق شد که اگر این واژه با سخنان امام تطبیق دهیم به سال ۴۲ برخورد میکنیم که تحت عنوان بسبج عمومی برای انقلاب اسلامی استفاده شده است.

وی با بیان اینکه دنیا هنوز از مکتب امام انگشت تعجب به دهان دارد، تصریح کرد: چرا که امام راحل مسیر دنیا را تغییر داد و یک هویت جدیدی به بشریت بخشید.

جانشین فرمانده سپاه صاحب الزمان(عج) استان اصفهان افزود: امام(ره) در حقیقت مردم را از حرکت در بستر صهیونیست ها باز گرداند و بستر اسلام را پیش پای آنها قرار داد.

وی عنوان کرد: اندیشه تشکیل بسیج عمومی از اندیشه ناب اسلام برای رسیدن به اهداف اسلام برگرفته شده است، بسیج عمومی از نگاه مکتب امامین انقلاب، یعنی همه مردم، یعنی هرکسی با هر سلیقه، لباس و جایگاه که دلش برای پیشرفت کشور و انقلاب بسوزد.

مقوا ساز بیان کرد: امروز مکتب بسیج در یمن، بحرین، سوریه، عراق و ...شکل گرفته است و این نشان می دهد که مکتب به دنیا بسیج صادر شده است،

وی با بیان اینکه بسیج در هر عرصه خدمت رسانی که بتواند حضور فعالانه دارد، بسیج در عرصه سخت در جنگ با دشمن و در جنگ نرم یعنی زمینه فرهنگی و رسانه ای و هرچه بتواند فعالیت می کند، و ابایی از ورود به عرصه های مختلف ندارد.

جانشین فرمانده سپاه صاحب الزمان(عج) استان اصفهان اذعان کرد: حقیقت بسیج باید برای مردم تعیین شود، امروزه پژوهشکده های خارجی بر روی بسیج و کارکردهای بسیج چه مطالعات عمیقی انجام داده و نقاط قوت و ضعف انقلاب را تحلیل کرده اند.

وی اظهار کرد: رسانه ها امروز بر زندگی مردم حاکم و بیان کننده اتفاقات هستند، رسانه می تواند یک پنداشت دیگری از اتفاقات را نشان دهد، اثر و کارکرد رسانه ها معجزه آسا است.

مقوا ساز خاطرنشان کرد: نقش آفرینی در عرصه های مختلف، مسئولیت بسیج است. البته گستردگی بسیج، کار اطلاع رسانی بسیج را سخت می کند، ولی رسانه های انقلابی باید بازوی توانمند برای نمایش هنرمندانه این خدمت رسانی باشند.

در پایان این مراسم، سردا رمقوا ساز با حضور پیشکسوتان عرصه رسانه و خبر استان، از پوستر هفتمین دوره جشنواره رسانه ای ابوذر رونمایی کرد.


 

برچسب ها :
سردار علی مقوا ساز عصر امروز در مراسم رونمایی از پوستر هفتمین جشنواره رسانه ای ابوذر استان اصفهان، که به همت سازمان بسیج رسانه استان، در مجتمع مطبوعاتی برگزار شد، اظهار کرد: بسیج واژه ای است که توسط امام راحل خلق شد که اگر این واژه با سخنان امام تطبیق دهیم به سال ۴۲ برخورد میکنیم که تحت عنوان بسبج عمومی برای انقلاب اسلامی استفاده شده است. وی با بیان اینکه دنیا هنوز از مکتب امام انگشت تعجب به دهان دارد، تصریح کرد: چرا که امام راحل مسیر دنیا را تغییر داد و یک هویت جدیدی به بشریت بخشید. جانشین فرمانده سپاه صاحب الزمان(عج) استان اصفهان افزود: امام(ره) در حقیقت مردم را از حرکت در بستر صهیونیست ها باز گرداند و بستر اسلام را پیش پای آنها قرار داد. وی عنوان کرد: اندیشه تشکیل بسیج عمومی از اندیشه ناب اسلام برای رسیدن به اهداف اسلام برگرفته شده است، بسیج عمومی از نگاه مکتب امامین انقلاب، یعنی همه مردم، یعنی هرکسی با هر سلیقه، لباس و جایگاه که دلش برای پیشرفت کشور و انقلاب بسوزد. مقوا ساز بیان کرد: امروز مکتب بسیج در یمن، بحرین، سوریه، عراق و ...شکل گرفته است و این نشان می دهد که مکتب به دنیا بسیج صادر شده است، وی با بیان اینکه بسیج در هر عرصه خدمت رسانی که بتواند حضور فعالانه دارد، بسیج در عرصه سخت در جنگ با دشمن و در جنگ نرم یعنی زمینه فرهنگی و رسانه ای و هرچه بتواند فعالیت می کند، و ابایی از ورود به عرصه های مختلف ندارد. جانشین فرمانده سپاه صاحب الزمان(عج) استان اصفهان اذعان کرد: حقیقت بسیج باید برای مردم تعیین شود، امروزه پژوهشکده های خارجی بر روی بسیج و کارکردهای بسیج چه مطالعات عمیقی انجام داده و نقاط قوت و ضعف انقلاب را تحلیل کرده اند. وی اظهار کرد: رسانه ها امروز بر زندگی مردم حاکم و بیان کننده اتفاقات هستند، رسانه می تواند یک پنداشت دیگری از اتفاقات را نشان دهد، اثر و کارکرد رسانه ها معجزه آسا است. مقوا ساز خاطرنشان کرد: نقش آفرینی در عرصه های مختلف، مسئولیت بسیج است. البته گستردگی بسیج، کار اطلاع رسانی بسیج را سخت می کند، ولی رسانه های انقلابی باید بازوی توانمند برای نمایش هنرمندانه این خدمت رسانی باشند. در پایان این مراسم، سردا رمقوا ساز با حضور پیشکسوتان عرصه رسانه و خبر استان، از پوستر هفتمین دوره جشنواره رسانه ای ابوذر رونمایی کرد.